MEZAR TAŞLARI KİTAP ARŞİVİ

MEZAR TAŞLARI KİTAP ARŞİVİ

Mezar taşları hakkında yazılan tüm kitap isimlerinin bir araya geldiği Mezar Taşları Kitap Arşivi Listesi yayınlandı. Yayınlanan kitap arşivi listesi ücretsiz olarak meraklılarına sunuldu. Çalışmayı yapan Muzaffer Çevik Listenin sürekli güncelleneceğini belirtti.

Sosyal medya üzerinden yapılan duyurunun ardından bir çok teşekkür ve destek aldığını belirten Muzaffer Çevik, Sosyal Medya takipçilerimizden bazı kullanıcıların arşive katkıda bulunmalarını mutlulukla karşıladıklarını dile getirdi.

Kaynak niteliğindeki Mezar Taşları Kitap Arşivi Listesi Tarihi mezar taşları ile ilgilenenler için güzel bir kaynak meydana getirdi. Mezar Taşları Kitap Arşivi Listesi Dünya’nın çeşitli yerlerinde ve ülkemizde yazılan mezar taşları hakkındaki tüm kitap isimlerini kapsıyor.

Mezar Taşları Kitap Arşivi Listesi
Mezar Taşları Kitap Arşivi Listesi

Mezar Taşları Kitap Arşivi Listesi

Mezar Taşları hakkında yazılmış kitap tanıtımlarını ve açıklamalarını web sitemizde bulunan KİTAPLAR menüsünden inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki Linkten Kitap arşivini İndirebilir ilgilenenlere ve dostlarınıza linkimizi vererek yada indirdiğiniz dosyayı göndererek katkı sağlayabilirsiniz….

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz